Współpraca

Współpracujemy z radcami prawnymi, doradcami podatkowymi i biegłymi rewidentami, doradcami finansowymi i ubezpieczeniowymi. Dbamy o to, aby współpracujące z nami podmioty usługi na najwyższym poziomie oraz dawały Państwu poczucie bezpieczeństwa i dobrze wykonanej usługi.

 

Gwarancje i ubezpieczenia

M.D. Pośrednictwo Ubezpieczeniowelogo_md –  świadczy usługi dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Współpraca z grupą wiodących Zakładów ubezpieczeń pozwala na oferowanie klientom szerokiego dostępu do rynku oraz stwarza możliwość porównania ofert i wyboru optymalnego wariantu ubezpieczenia. Oferta M.D. „Ubezpieczenia” obejmuje doradztwo w wyborze optymalnego wariantu ubezpieczenia, obsługę transakcyjną, oraz pomoc przy ewentualnym dochodzeniu odszkodowań.


PPOŻ

KUR S.C


Catering i obsługa szkoleń

Bistro Je Je Jejejeje – Nasz lokal mieści się w samym centrum Pogoni przy ulicy Żeromskiego pomiędzy najlepszym sklepem spożywczym w okolicy „U Asi” i „nauką jazdy” oraz na przeciw restauracji Kredens, którą to serdecznie pozdrawiamy.

 


 Narzędzia teleinformatyczne

SUDERsuder_rgb_2 – Pomagamy organizować pracę w Twojej firmie poprzez dobór, wdrożenie i utrzymanie zintegrowanych oraz łatwych w obsłudze i bezpiecznych narzędzi teleinformatycznych ze wsparciem dopasowanym do potrzeb wymagających klientów.

 

 


Wynajem powierzchni

logo_kosynierowKosynierow44 – Celem naszej firmy było stworzenie takich lokali biurowych, gdzie przestrzeń w biurach nie tylko była wygodna a infrastruktura niezawodna, lecz także by dostarczała dodatkowych korzyści dla przedsiębiorstwa, pracowników i klientów.